KONTAKT

 

 500 765 222

536 506 507

 

 kontakt@reklamowebalony.pl

reklamowebalony@gmail.com

Reklamowebalony.pl | Tymotki 17, 03-289 Warszawa, woj. mazowieckie

Swift-Up  /  Słupy reklamowe

 

Idealne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca - dmuchane słupy reklamowe to klasyczne, nienachalne i bardzo funkcjonalne nośniki marketingowe. Niewielkie wymiary i łatwość, z jaką można je transportować, należą do ich największych zalet. Na ich korzyść przemawia też możliwość wymiany poszyć zewnętrznych – dzięki temu pneumatyczne słupy reklamowe mogą być wykorzystywane do obsługi wielu kampanii promocyjnych. Reklamy Swift-up mogą być też oświetlane wewnętrznie, dzięki czemu będą się efektownie prezentować nawet w ciemności.

Dmuchane Swift-upy mogą występować jako samoistna forma reklamy pneumatycznej, albo jako dodatek do większego stanowiska promocyjnego. Dzięki zastosowaniu materiałów wodoodpornych i trudnopalnych, nośniki marketingowe wyprodukowane przez naszą firmę przez długi czas będą spełniały swoje zadanie.

 

 

Charakterystyka techniczna:

 

Kolorystyka - dostowana do potrzeb klienta, wykorzystujemy materiały, które możemy zadrukować w dowolnym kolorze i grafice.

Materiał - poliester 250g lub pvc 350g wodoodporny 

Rozmiar - od 2 do 8m wysokości 

Zasilanie - 230V

W zestawie: wentylator z kablem zasilającym zamontowany w produkcie, kotwy mocujące, komplet linek( odciągów ), pokrowiec, instrukcja obsługi. 

 

Opcje Dodatkowe:

 

System rzep - wymienne banery z dowolną grafiką przyczepiane na rzep.

Podświetlenie - wewnętrzne LED 

Wykonanie z materiałów trudnopalnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O NAS

GALERIA

OFERTA

KONTAKT

HOME

DARMOWA WYCENA

Reklamowebalony.pl

500 765 222