KONTAKT

 

 500 765 222

536 506 507

 

 kontakt@reklamowebalony.pl

reklamowebalony@gmail.com

Reklamowebalony.pl | Tymotki 17, 03-289 Warszawa, woj. mazowieckie

Kształt B20

Kształt B16

Kształt B12

Reklamowe balony pneumatyczne

 

 

Balony reklamowe to jedna z najbardziej lubianych i popularnych form reklamy pneumatycznej.

 

   Doskonale sprawdzają się podczas wydarzeń sportowych, festiwali muzycznych i wszelkich imprez plenerowych – balony pneumatyczne, nazywane potocznie dmuchańcami, to bardzo chętnie wykorzystywana forma promocji, którą szczególnie często posługują się sponsorzy wydarzeń masowych. Dzięki dużym rozmiarom umieszczone na nich hasło bądź logo jest widoczne z daleka, skutecznie zwracając uwagę wszystkich uczestników imprezy. To również zasługa podświetlenia, w które może zostać wyposażony produkt. Łatwa obsługa oraz atrakcyjna cena sprawiają, że taka reklama pneumatyczna może być wykorzystana do promocji każdej branży.

 

   Podświetlane balony reklamowe – producent Te reklamy dmuchane mogą być zadrukowany grafikami o różnym stopniu komplikacji, a dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, ich znakiem szczególnym jest niezawodność. Odporne na zmienne warunki atmosferyczne, będą doskonałą formą promocji podczas eventów outdoorowych, ale z powodzeniem można wykorzystywać je również w przypadku imprez na halach widowiskowych.

 

 

Charakterystyka techniczna:

 

Kolorystyka - dostosowana do potrzeb klienta, wykorzystujemy materiały, które możemy zadrukować w dowolnym kolorze i grafice.

Materiał - poliester 250g lub pvc 350g wodoodporny 

Szwy - podwójnie wzmocnione, odporne na wilgoć

Rozmiar balonu - od 2 do 10 metrów wysokość 

Zasilanie - 230V

W zestawie: wentylator z kablem zasilającym zamontowany w produkcie, kotwy mocujące, komplet linek( odciągów ), pokrowiec, instrukcja obsługi. 

 

Opcje Dodatkowe:

 

System rzep - wymienne banery z dowolną grafiką przyczepiane na rzep.

Podświetlenie - wewnętrzne LED 

Wykonanie z materiałów trudnopalnych

 

 

 

 

 

 

O NAS

GALERIA

OFERTA

KONTAKT

HOME

DARMOWA WYCENA

Reklamowebalony.pl

500 765 222