KONTAKT

 

 500 765 222

536 506 507

 

 kontakt@reklamowebalony.pl

reklamowebalony@gmail.com

Reklamowebalony.pl | Tymotki 17, 03-289 Warszawa, woj. mazowieckie

Namioty ekspresowe  / Namioty reklamowe

 

 

 

Ten funkcjonalny obiekt może służyć jako stanowisko handlowe i promocyjne podczas wszelkiego rodzaju imprez masowych, targów i temu podobnych wydarzeń. Z ich pomocą w łatwy sposób można zaznaczyć swoją obecność na danej imprezie. Służą również za miejsce, w którym możemy świadczyć swoje usługi – handlowe, promocyjne czy też gastronomiczne. Namioty stelażowe z reklamą rozkłada się w tempie ekspresowym i można wykorzystywać je wielokrotnie.

Prosta i skuteczna forma promocji

Wyróżnieniem tego nośnika marketingowego jest różnorodność poszycia i konfiguracja ścianek bocznych. Ekspresowe namioty reklamowe i gastronomiczne mogą mieć różną wielkość, dobraną w zależności od tego, jak wiele elementów wyposażenia chcesz w nich zmieścić. Prosta konstrukcja i szybko rozkładane, solidne stelaże przekładają się zaś na Twoje bezpieczeństwo, a także na ułatwienia w transporcie i magazynowaniu. Jako producent namiotów reklamowych, chcemy bowiem, by nasze wyroby w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów i jak najlepiej spełniały ich potrzeby.

 

 

 

Charakterystyka techniczna:

 

Stelaż - stalowy lub aluminiowy.

Kolorystyka - zadruk sublimacyjny dostosowana do potrzeb klienta, wykorzystujemy materiały, które możemy zadrukować w dowolnym kolorze i grafice.

Materiał - poliester wodoodporny 250g

W zestawie: kotwy mocujące, komplet linek( odciągów ), pokrowiec, instrukcja obsługi

 

Popularne rozmiary namiotów reklamowych:

2x3 m

3x3 m

3x4,5 m

3x6 m

4x4 m

4x6 m

5x5 m

 

Dodatkowe opcje:

Wykonanie z tkaniny trudnopalnej B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O NAS

GALERIA

OFERTA

KONTAKT

HOME

DARMOWA WYCENA

Reklamowebalony.pl

500 765 222