KONTAKT

 

 500 765 222

536 506 507

 

 kontakt@reklamowebalony.pl

reklamowebalony@gmail.com

Reklamowebalony.pl | Tymotki 17, 03-289 Warszawa, woj. mazowieckie

Namioty Pneumatyczne ( Pająki )

 

 

 

Takie atrakcyjne stanowisko z pewnością zainteresuje potencjalnych klientów do jego odwiedzenia. Reklamowe namioty pneumatyczne, zwane czasem "pająkami", są coraz częściej spotykane na różnego rodzaju wydarzeniach masowych, organizowanych w obiektach zamkniętych, ale i na zewnątrz. W razie brzydkiej pogody zapewniają schronienie uczestnikom danej imprezy, jednocześnie skutecznie promując Twój brand. Ta forma reklamy pneumatycznej jest bowiem atrakcyjna wizualnie nie tylko ze względu na ciekawą formę "pająka", urozmaiconą kolorystykę, ale też możliwość jej podświetlenia.

Chociaż może wydawać się inaczej, ulokowanie takiego stanowiska promocyjnego jest niezwykle proste i trwa bardzo krótko – wystarczy minuta, by ten rodzaj „dmuchańca” przybrał odpowiednią formę.

Dmuchane i podświetlane namioty reklamowe cieszą się dużą popularnością. Dzięki zastosowaniu trudnopalnych i wodoodpornych materiałów są też niezawodne i świetnie spełniają swoją rolę. Decydując się na zamówienie ich w naszej firmie otrzymujesz wyrób najwyższej jakości, który będzie Ci służył podczas wielu różnych wydarzeń.

 

 

Charakterystyka techniczna:

 

Kolorystyka - dostowana do potrzeb klienta, wykorzystujemy najlepsze materiały, które możemy zadrukować w dowolnym kolorze i grafice.

Materiał - poliester 250g lub pvc 350g  wodoodporne

Szwy - podwójnie wzmocnione, odporne na wilgoć 

Rozmiar - od 3x3 do 10x10 metów (wymiar wewnętrzny )

Zasilanie - 230V 

Szyjemy Pająki: cztero, pięcionożne

W zestawie: wentylator z kablem zasilającym zamontowany w produkcie, kotwy mocujące, komplet linek( odciągów ), pokrowiec, instrukcja obsługi. 

 

Opcje Dodatkowe:

 

System rzep - wymienne banery z dowolną grafiką przyczepiane na rzep.

Podświetlenie - wewnętrzne LED 

Wykonanie z materiałów trudnopalnych

 

 

 

O NAS

GALERIA

OFERTA

KONTAKT

HOME

DARMOWA WYCENA

Reklamowebalony.pl

500 765 222